خانه – Türkçe

about

Azar climber

Yüksekte iş güvenliği ve kalitesini artırmak ve bu alanda hizmet vermek amacı ile Azar Climber, 2008 yılından bu yana ülke inşaat sektöründe ve bu doğrultuda Türkiye ile ilişkiler kurarak, inşaat ve endüstriyel projeleri ziyaret ederek çalışmaktadır. Son olarak KALMAKSAN fabrikasını temsil ederek, yüksek katlı binaların cephesine erişim ekipmanlarının tasarımı, yapımı, montajı ve devreye alınması alanında modern ithalatı yaparak ülkemiz inşaat sektörünün gelişiminde sağlam bir adım atmayı başarmıştır. İran’a bilgi ve ekipman ve uluslararası standartlar.

On yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ve deneyimli kadrosunun yardımıyla bu grup, mekanik ve elektrikli tırmanıcıları içeren ürünler üretmekten gurur duymaktadır.

Bina temizleme asansörü kurulumu çok kolaydır ve iki yıllık garantiye ve 10 yıllık satış sonrası servis hizmetine sahiptir.

.

Climber nedir?

İran’da daha çok Tırmanıcı olarak bilinen bina temizleme kaldırıcısı. İnşaat projelerinde, barajlarda, silolarda vb. Boyama, çimentolama, yıkama, bakım için yüksekliğe erişim sağlayan bir cihazdır. Tırmanıcılar çeşitli model ve kapasitelerde üretilmekte ve en kısa sürede montajı yapılabilmektedir.


Özelliklerimiz nedir ?

Bunlardan en önemlileri taşınabilir elektrikli kaldırıcılar, mekanik taşınabilir kaldırıcılar ve monoray kaldırıcılardır. Kaldırıcıların avantajları, çok yüksek güvenlik, kolay kullanım, yüksekliğe erişim kolaylığı, insan ve yük taşıma için uygun kapasite, kolay kurulum ve hareket ve ekonomik gerekçeleridir.

parts

Bu ekipman iki bölümden oluşmaktadır

Saklayan Kollar

upper

Taşıma platformu

Kaldırıcı kurulum adımları

Step # 1

Üst taraftaki sepetleri işin son çatısına taşıyın ve sepeti uzunlamasına mesafe ile binanın önüne ve üç delikli profilin ucu desteğin 50 cm dışına gelecek şekilde yerleştirin.

Step # 6

Paraşütün ağırlığını bir kelepçe ile paraşütten sarkan çekme teline bağlayın (bu tel her zaman ağırlığa takılmalıdır ki çökmesin çünkü bu tel cihazın güvenliği içindir ve bir sorun olması durumunda ölü tel için bu tel otomatik olarak açılır. Hareket eder ve kazaları önler)

Step # 2

Her sepete 300 kg ağırlık koyun

Step # 7

Sepet ile duvar arasındaki mesafeyi korumak için sürgülü sepetin önündeki gidonu kapatın.

Step # 3

Çekme halatlarını profilin ön vidalarından asın.

Step # 8

Dağcıları kontrol kutusuna bağlayın

Step # 4

Vites kutularını ön görünüm penceresine kapatın

Step # 9

Kontrol kutusunu 380 V güce bağlayın (güvenlik ve dikkat için güç kablosunu son tavana asmak daha iyidir)

Step # 5

Çekme halatlarını paraşüt ve vites kutusunun içinden geçirin

Step # 10

Kontrol kutusu düğmelerini kullanarak Sepeti kolayca yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz.

Üst taraftaki sepetleri işin son çatısına taşıyın ve sepeti uzunlamasına mesafe ile binanın önüne ve üç delikli profilin ucu desteğin 50 cm dışına gelecek şekilde yerleştirin.

Teknik özellikleri

Azar Climber

İran’da 1.5 kW alternatörlü, üç fazlı ve dakikada 10 metre hıza ve 1000 kg gücüne sahip, bir kaçış ile donatılmış dişli kutusu – Türk yapımı demir paraşüt, İran’da üretilmiştir – Genellikle şunlarla yapılan tüm vidalı demir sepet 40×40 hafif demir profiller, 1 ile 10 metre arasında çift ve tek boyutlara ayarlanabilme özelliği – 4 mm ve 2 mm profiller ile teleskopik tasarımlı demir çatı sepeti -100 * 100- 90 * 90 – 80 * 80 – 70 * 70 mm – Bina yüksekliği ile 8,3 mm birinci sınıf çekme teli, 4500 kg yük taşıma kapasitesi Çin malı – 220 V çıkışlı elektrikli panel, faz kontrolü ve direksiyon anahtarı ile donatılmış Yaşam koruması için tek motor – Demir korumalı çimento ağırlığı 37 kg, 16 parça – Güç kablosu 4 * 2,5 / 2 bina yüksekliğine kadar

Bu kompleks tamamen optimize edilmiş Türk modelidir ve güvenlik açısından gerekli standartlara sahiptir.

extorior

Tırmanıcının güvenli kullanımı için talimatlar

To Avoid pheomenon

Her kişi için can simidi ipi ve standart şortlar kullanılmalıdır.

Lifter cihazı insan taşımak içindir ve kullanıcı için maksimum net ve faydalı güç 500 kg’dır.

Çekme teli asla yağlanmamalıdır.

Paraşütlerin kilitlendiğinden ve aşağıdaki testlerle çalıştığından emin olun:

İlk yöntem

Cihazı 2 metre yüksekliğe kaldırın ve motorları tek yönden kapatın ve güce bağlı olan kısmı alçaltarak kaldırıcı sepeti seviyeden çıktığında paraşütün kilitlenip kilitlenmediğini kontrol edin. Normal ve sağlıklı paraşüt modunda, paraşüt kilidi sepet hizalı olmadığında 50 cm’ye kadar çalışmalıdır.

İkinci yöntem

Kaldırıcı sepet yere oturduğunda, paraşütün üst kısmından teli çektiğinizde paraşüt çekme halatı kilitlenmeli ve sadece paraşüt kelepçesini ellerinizle yukarı ittiğinizde serbest bırakılmalıdır.

Çekme halatını serbest bırakın, bu durumda paraşüt tamamen sağlıklıdır.

Not: Bu testi günde bir kez yaptığınızdan emin olun.

İnsanlar sadece yerde inip binmeli.

Climber cihazı insan taşımak içindir ve kullanıcı için maksimum net ve faydalı güç 500 kg’dır.

Paraşütten inen çekme halatları, tırmanıcı cihazının tepesine giderek çekme halatlarının toplanmaması için en az 20 kg ağırlığa bağlanmalıdır.

Rüzgar hızı yüksek olduğunda Lifter kullanmak yasaktır.

Eğitim alan kişi cihazı hareket ettirmelidir.

Yağmur ve kar durumunda motorları ve elektrik panosunu plastikle örtün.